Specifications
| for OE number | 16400-0L160 |
| Core Length | 651 mm |
| Core Width | 525 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Net Weight | 3780 g |
Shipping Details
| Weight | 4.861 Kg |
| Weight Volumetric | 14.583 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Germany |
€123.39
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns