Specifications
| for OE number | 9842 5619 |
| Core Length | 540 mm |
| Core Width | 595 mm |
| Core Depth | 42 mm |
| Net Weight | 6340 g |
Shipping Details
| Weight | 6.679 Kg |
| Weight Volumetric | 26.716 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Germany |
€232.34
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 4 business days
- Check shipping rates
- Easy returns