Dimensions and size
| Length | 1678 | mm |
Specifications
| Pipe Diameter | 50 mm |
| Cone Size | 32 mm |
| Guarantee | 2 years warranty |
| Net Weight | 14200 g |
Shipping Details
| Weight | 14.188 Kg |
| Weight Volumetric | 42.564 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Germany |
€129.50
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns