Specifications
| Voltage | 24 V |
| for OE number | 003 151 6701 |
| Rated Power | 5.4 kW |
| Guarantee | 2 years warranty |
| Net Weight | 15375 g |
Shipping Details
| Weight | 14.736 Kg |
| Customs Code | 851140 |
| Country of Origin | Germany |
€311.85
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates