Specifications
| Thread Size | M22 x 1,5 |
| Switch Point | 79 °C |
| Spanner Size | 29 |
| Shut-off Point | 92 °C |
| Guarantee | 2 years warranty |
| Net Weight | 58 g |
Shipping Details
| Weight | 0.076 Kg |
| Customs Code | 902519 |
| Country of Origin | Germany |
€7.11
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns