Specifications
| Alternator Charging Current | 160 A |
| Voltage | 12 V |
| Belt Pulley Ø | 58 mm |
| Number of ribs | 6 |
| Plug Type ID | 0201 |
| Bore Diameter 1 | 11 mm |
| Net weight | 6.14 kg |
Shipping Details
| Weight | 6.425 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€195.69
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates