Specifications
| Alternator Charging Current | 75 A |
| Vehicle Main Current | for vehicles with 12V main current |
| Voltage | 12 V |
| Plug Type ID | 0060 |
| Bore Diameter 1 | 11 mm |
| Net weight | 4.8 kg |
Shipping Details
| Weight | 8.985 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€196.18
- Price Includes VAT 0%
- Includes core price €49.98
- Dispatch in 2 business days
- Check shipping rates
- Easy returns