Specifications
| Alternator Charging Current | 80 A |
| Vehicle Main Current | for vehicles with 12V main current |
| Voltage | 12 V |
| Belt Pulley Ø | 60 mm |
| Number of ribs | 4 |
| Clamp | M6 |
| Plug Type ID | 0124 |
| Bore Diameter 1 | 11 mm |
| Net weight | 5.1 kg |
Shipping Details
| Weight | 5.383 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€168.41
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates