Specifications
| Alternator Charging Current | 95 A |
| Vehicle Main Current | for vehicles with 12V main current |
| Voltage | 14 V |
| Belt Pulley Ø | 62 mm |
| Number of ribs | 6 |
| Clamp | M8 B+ |
| Clamp | L-S PLUG 7 |
| Plug Type ID | 0007 |
| Net weight | 5.9 kg |
Shipping Details
| Weight | 6.202 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€187.81
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates