Specifications
| Rated Power | 0.9 kW |
| Voltage | 12 V |
| Flange Diameter | 50 mm |
| Number of Teeth | 8 |
| Rotation Direction | Anticlockwise rotation |
| Clamp | M8 |
| Plug Type ID | Plug |
| Plug Type ID | 0076 |
| Number of mounting bores | 3 |
| Number of threaded holes | 1 |
| Net weight | 3.34 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.565 Kg |
| Customs Code | 851140 |
| Country of Origin | Poland |
€92.26
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates