Specifications
| Material | Aluminium |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without dryer |
| Core Length | 620 mm |
| Core Width | 505 mm |
| Core Depth | 18 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.727 Kg |
| Weight Volumetric | 16.362 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | Italy |
€59.28
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates
Inform Me About Availability
Shipping rates
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
AKS DASIS
0321201
122120N
ARD
945204
MERCA360
AUTO AIR GLOUCESTER
166585
AVA Clever Choice
MS5232
BEHR_
8FC351036761
8FC351318151
DELPHI
DENSO
EIS
222220381
ERA
667103A
667103B
667103HQ
FRIGAIR
08062073
GERI
925140
JDEUS
717M37
MAGNETI MARELLI
350203394000
BCQ394
MAHLE
MERCEDES-BENZ
NISSENS
NRF
QUINTON HAZELL
QCN115
QCN8D
SCHLIECKMANN
60305232
STARLINE
222220389
VALEO
VAN WEZEL
VEMO
WAECO
8880400078
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
36 vehicles
E-CLASS
1995 - 2003
Alternatives
€68.03
Dispatch on next business day
€47.90
Dispatch on next business day
€79.28
Dispatch on next business day
€63.97
dispatch in 2 business days
€56.66
dispatch in 28 business days