Specifications
| Material | Aluminium |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with dryer |
| Core Length | 530 mm |
| Core Width | 340 mm |
| Core Depth | 16 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.851 Kg |
| Weight Volumetric | 17.106 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | Italy |
€82.63
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates