Front Axle Right
Specifications
| Fitting Position | Front Axle Right |
| Cable Length | 920 mm |
| Number of pins | 2 |
| Fitting Depth | 28.5 mm |
| paired article number | 560243A |
| Resistor | 1.1 kOhm |
Shipping Details
| Weight | 0.14 Kg |
| Customs Code | 903289 |
| Country of Origin | China |
€14.12
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns