Specifications
| Voltage | 14 V |
| Alternator Charging Current | 150 A |
| Belt Pulley Ø | 59 mm |
| Pulleys | with freewheel belt pulley |
| Alternator Type | excl. vacuum pump |
| Version | Remanufactured |
| Number of grooves | 7 |
Shipping Details
| Weight | 7.35 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€175.97
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns