Specifications
| Voltage | 14 V |
| Alternator Charging Current | 125 A |
| Belt Pulley Ø | 78 mm |
| Pulleys | without belt pulley |
| Water Pump Pulley Diameter | 78 mm |
| Number of grooves | 6 |
Shipping Details
| Weight | 5.814 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€152.95
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates