Rear Axle Left
Specifications
| Fitting Position | Rear Axle Left |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without holding frame |
| for brake disc thickness | 10 mm |
| Distance of mounting bores | 144 mm |
| paired article number | FT02532 |
| Piston Diameter | 38 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.124 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€37.25
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates