Front Axle Left
Specifications
| Fitting Position | Front Axle Left |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without holding frame |
| for brake disc thickness | 25 mm |
| for brake disc diameter | 255 mm |
| Distance of mounting bores | 138 mm |
| paired article number | FT02555 |
| Piston Diameter | 57 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.788 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€42.78
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates