Front Axle Left
Dimensions and size
| Diameter | 40 | mm |
Specifications
| Fitting Position | Front Axle Left |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (2 pistons) |
| Diameter 2 | 48 mm |
| Material | Cast Iron |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without holding frame |
| for brake disc thickness | 24 mm |
| for brake disc diameter | 280 mm |
| Distance of mounting bores | 174 mm |
| Payload code | 10Q |
| Payload code | 14Q |
Shipping Details
| Weight | 4.185 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€44.56
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates