Specifications
| Inlet Diameter | 51 mm |
| Outlet Diameter | 50 mm |
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Length | 300 mm |
| Core Width | 247 mm |
| Core Depth | 50 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.869 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Poland |
€70.28
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates