Dimensions and size
| Length | 218 | mm |
Specifications
| Voltage | 12 V |
| Belt Pulley Ø | 131.5 mm |
| Inlet Diameter | 16.4 mm |
| Outlet Diameter | 13 mm |
| Oil Fill Quantity | 205 ml |
| Compressor Oil | PAG 46 |
Shipping Details
| Weight | 7.07 Kg |
| Customs Code | 841480 |
| Country of Origin | Poland |
€209.81
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns