Specifications
| Material | Aluminium |
| Heating/Cooling | Double Fan |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without expansion tank |
| Inlet Diameter | 38 mm |
| Outlet Diameter | 38 mm |
| Core Length | 638 mm |
| Core Width | 453 mm |
| Core Depth | 33 mm |
Shipping Details
| Weight | 6.07 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€64.62
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns