Specifications
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
| Core Length | 570 mm |
| Core Width | 399 mm |
| Core Depth | 32 mm |
Shipping Details
| Weight | 5.83 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€130.13
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns