Specifications
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
| Core Length | 680 mm |
| Core Width | 409 mm |
| Core Depth | 40 mm |
Shipping Details
| Weight | 7.43 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Poland |
€102.39
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates