Specifications
| Material | Aluminium |
| Inlet Diameter | 32 mm |
| Outlet Diameter | 32 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
| Core Length | 727 mm |
| Core Width | 389 mm |
| Core Depth | 26 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.05 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€66.76
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates