Specifications
| Material | Aluminium |
| Material | Plastic |
| Core Length | 730 mm |
| Core Width | 390 mm |
| Core Depth | 24 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.479 Kg |
| Weight Volumetric | 13.437 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€178.72
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates