Specifications
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
| Core Length | 560 mm |
| Core Width | 415 mm |
| Core Depth | 23 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.4 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€72.76
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns