Specifications
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Water Tank Material | Aluminium radiator |
| Core Length | 360 mm |
| Core Width | 170 mm |
| Core Depth | 42 mm |
Shipping Details
| Weight | 1.061 Kg |
| Weight Volumetric | 2.653 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Poland |
€39.53
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns