Specifications
| Manufacturer Restriction | SMI |
| Stroke | 122 mm |
| Overall Length | 1060 mm |
| Operating Mode | Hydraulic |
| Left-/right-hand drive vehicles | for left-hand drive vehicles |
| Steering | without tie rod ends |
| Number of steering wheel turns | 3.2 |
| Total Length | 1060 mm |
Shipping Details
| Weight | 6.34 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | China |
€194.14
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns