Specifications
| Core Length | 835 mm |
| Core Width | 351 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Refrigerant | R 134a |
Shipping Details
| Weight | 2.629 Kg |
| Weight Volumetric | 13.145 Kg |
| Customs Code | 841590 |
| Country of Origin | Germany |
€89.58
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates