Front Axle Right
Specifications
| External Toothing wheel side | 25 |
| External Toothing differential side | 26 |
| Fitting Position | Front Axle Right |
| Thread Size | M22x1,5 |
| min. length | 912 mm |
| Transmission-sided joint diameter | 79.5 mm |
| Wheel-sided joint diameter | 84 mm |
Shipping Details
| Weight | 8.428 Kg |
| Customs Code | 870850 |
| Country of Origin | China |
€84.60
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns
Shipping rates
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
4X4 ESTANFI
EST-12-291905
EST-12-291979
EST-18-292320
APEC
ADS1116R
ASAM AUTOMOTIVE
75828
ASHIKA
62-00-0704
ATI
20790
20830
AUTEX
820236
821274
830691
AUTOTEAM
G300822
G300823
G400860
BGA
CV7303A
CV7321A
DS7349R
CAR
GRN3750K
GRN6930K
CDX
230683
CEVAM
5625
5629
5746Z
6588
6648
GA5625
GA5629
GA5746Z
GA6588
GA6648
OL5625
OL5629
OL5746Z
OL6588
OL6648
DA SILVA
4608T
4613T
DENCKERMANN
C120473
C120540
DEPA
3207900
3208300
DYNAMATRIX
DCV850093
DCV850116
DDS250442
Dr!ve+
DP2110.10.0767
DP2110.10.1869
DP2110.10.1890
EAI
T49242
T49286
ERA Benelux
DA20812
ESEN SKV
FEBEST
FENOX
CV16359
FRIESEN
FDS1593
FDS1964
FDS1968
Frankberg
5481FB0010160
GENERAL RICAMBI
HART
442 530
445 075
462 129
470 892
INDECO
TRE4190
TRE4190N
IPD
31-2757
31-2813
33-2143
JAPANPARTS
JAPKO
JPN
10P9174-JPN
40P9122-JPN
KAMOKA
5011648
6051
KRAFTVOLL GERMANY
01010465
LIZARTE
DS0764
LYNXAUTO
CD-1127
CO-3791
MAGNETI MARELLI
MDR
GSP-250442
GSP-850093
GSP-850116
GSP-850137
GSP-850164
MILES
GA20403
GA20404
MTR
12191998
Multiparts
12-291905
12-291979
18-292320
NAPA
NDS1116R
NDS1988R
NEOCOM
JN-1523
JN-1579
TR240
NK
513917
513919
NTY
ODM
RN-1-1092
RN-1-1107
RN-8-8524
OPEN PARTS
CVJ5650.10
CVJ5688.10
DRS6386.00
PARTQUIP
PJ850116
PROFIT
2710-1523
2710-1579
2730-3099
PROTECHNIC
PRA358
PRJ480
PRJ613
Professional Parts
230683
RCA FRANCE
R800AN
RE89A
RE97
RENAULT
77 11 135 779
77 11 368 884
82 00 117 068
82 00 216 519
82 00 327 707
82 00 376 095
82 00 575 490
82 00 626 040
RIDEX
13D0458
RRT
RRN-280021
SATO tech
CV30207
CV30242
SERA
TR289
TR557
SERCORE
221308
SHAFTEC
R321R
R321RSF
SKF
SNR
DK55.189
SNRA
R1289
R1557
SRLine
S40-1173
STARTCAR
242ST94
286ST94
STELLOX
150 1523-SX
150 1579-SX
158 1818-SX
158 2016-SX
Schaeffler FAG
Stark
SKDS-0210490
TEKNOSA
RN3020
RN3033
TRISCAN
TrakMotive
30-0822
30-0823
40-0860
VEKA
RN-8144
RN-8216
VEMA
20018986
ZEKKERT
AW-5546
GS-3961
GS-3962
ZETA-ERRE
ZR8599
ZZVF
ZVRC332
ZentParts
Z21800
Fit Vehicles
Alternatives
€26.95
Dispatch on next business day
€26.79
Dispatch on next business day
€123.74
Dispatch on next business day
€34.19
Dispatch on next business day
€79.57
Dispatch on next business day