Upper, Front Axle Right, Front Axle Left
Dimensions and size
| Length | 625 | mm |
Specifications
| Mounting points diameter | 15 mm |
| Rod/Strut | Guide Rod |
| Control/Trailing Arm Type | Trailing Arm |
| Fitting Position | Front Axle Left |
| Fitting Position | Upper |
| Fitting Position | Front Axle Right |
| Hole Spacing | 90 mm |
| Pipe Diameter | 36 mm |
Shipping Details
| Weight | 5.822 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Germany |
€103.29
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 2 business days
- Check shipping rates
- Easy returns