Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Length 1 | 435 | mm |
| Length | 435 | mm |
Specifications
| Thread Size 1 | F 10X1 |
| Thread Size 2 | F 10X1 |
| Weight | 0.14 kg |
| Container Type | Bag |
| Packaging length | 20 cm |
| Packaging width | 7.5 cm |
| Packaging height | 3 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.147 Kg |
| Customs Code | 400942 |
| Country of Origin | Italy |
No longer available
Shipping rates
Reference Numbers
Fit Vehicles
FORD
25 vehicles
TRANSIT
1971 - 1992
Alternatives
€17.90
dispatch in 28 business days
€26.26
dispatch in 28 business days