Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Length 1 | 375 | mm |
| Length | 375 | mm |
Specifications
| Thread Size 1 | M 10X1 |
| Thread Size 2 | M 10X1 |
| Weight | 0.113 kg |
| Container Type | Bag |
| Packaging length | 27.8 cm |
| Packaging width | 7.5 cm |
| Packaging height | 1.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.114 Kg |
| Customs Code | 400942 |
| Country of Origin | Italy |
No longer available