Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Thread Size 1 | M 10X1 |
| Thread Size 2 | M 10X1 |
| Weight | 0.081 kg |
| Container Type | Bag |
| Packaging length | 40 cm |
| Packaging width | 5 cm |
| Packaging height | 2 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.081 Kg |
| Customs Code | 400942 |
| Country of Origin | Italy |
No longer available
Shipping rates
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
BENDIX
173243B
BOSCH
CEF
518295
DELPHI
TRW
PHNPI3881
Fit Vehicles
RENAULT
25 vehicles
LAGUNA
2007 - 2015
Alternatives
€20.15
Dispatch on next business day