Premium quality
Article to be discontinued
Dimensions and size
| Length 1 | 380 | mm |
| Length | 380 | mm |
Specifications
| Thread Size 1 | F 10X1 |
| Thread Size 2 | F 10X1 |
| Weight | 0.11 kg |
| Container Type | Bag |
| Packaging length | 17 cm |
| Packaging width | 7.5 cm |
| Packaging height | 2.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.114 Kg |
| Customs Code | 400942 |
| Country of Origin | Italy |
No longer available
Shipping rates
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
APEC
HOS3547
HOS3548
BENDIX
172865B
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBH7218
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
BH778356
CEF
512055
DELPHI
FTE
GIRLING
9001553
HERTH+BUSS JAKOPARTS
HP (ZEBRA)
BH10775
JURID
172865J
LPR
MGA
F5317
NK
8545199
RENAULT
7701035405
7701035406
TEXTAR
TRW
Fit Vehicles
TOYOTA
26 vehicles
AVENSIS
1997 - 2003
Alternatives
€8.53
Dispatch on next business day
€9.20
Dispatch on next business day
€8.00
dispatch in 2 business days