Premium quality
Specifications
| Brake System | BENDIX |
| Container Type | Box |
| Packaging length | 11 cm |
| Packaging width | 8 cm |
| Packaging height | 4.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.88 Kg |
| Customs Code | 848120 |
| Country of Origin | Italy |
€132.44
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates