Premium quality
Dimensions and size
| Thickness | 4.5 | mm |
| Width | 29 | mm |
Specifications
| Brake System | Ate |
| Inner brake drum diameter | 185 mm |
| Test Mark | R90 Homologated |
| Weight | 1.1 kg |
| Packaging length | 20.2 cm |
| Packaging width | 12.8 cm |
| Packaging height | 8.6 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.12 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€32.17
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates