Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Length 1 | 2823 | mm |
| Length 1/Length 2 | 232 | mm |
| Length 2 | 1017 | mm |
Specifications
| Required quantity | 1 |
| Weight | 1.335 kg |
| Container Type | Bag |
| Packaging length | 60 cm |
| Packaging width | 20 cm |
| Packaging height | 3 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.29 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
No longer available