Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Length 1 | 1838 | mm |
| Length 2 | 475 | mm |
Specifications
| Required quantity | 2 |
| Weight | 0.34 kg |
| Container Type | Bag |
| Packaging length | 80 cm |
| Packaging width | 4 cm |
| Packaging height | 2 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.362 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
No longer available
Shipping rates
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
AKRON-MALÒ
26348
APEC
CAB1052
ATE
BENDIX
432898B
BORG & BECK
BKB2396
BOSCH
CABOR
10.4611
CEF
CT02168
FEBI BILSTEIN
FTE
JURID
432898J
KAWE
CT02168
METZGER AUTOTEILE
MGA
30350
CF5724
KC4467
NK
PEX
41566
REMKAFLEX
42.1035
SEIM
104050
TECNOFLEX
132172
TEXTAR
TRISCAN
TRW
VAICO
Fit Vehicles
CITROËN
33 vehicles
C5
2001 - 2008
Alternatives
€14.66
Dispatch on next business day
€21.51
Dispatch on next business day
€13.39
Dispatch on next business day
€10.52
Dispatch on next business day
€8.71
Dispatch on next business day