Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Length 1 | 1355 | mm |
| Length 2 | 1140 | mm |
Specifications
| Weight | 0.556 kg |
| Container Type | Bag |
| Packaging length | 30 cm |
| Packaging width | 12 cm |
| Packaging height | 5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.554 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
No longer available