Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Length 1 | 1905 | mm |
| Length 1/Length 2 | 1908/1113 | mm |
| Length 2 | 1113 | mm |
Specifications
| Required quantity | 2 |
| Weight | 0.474 kg |
| Container Type | Bag |
| Packaging length | 50 cm |
| Packaging width | 25 cm |
| Packaging height | 3 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.466 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
No longer available