Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Length 1 | 1650 | mm |
| Length 1/Length 2 | 1529 | mm |
| Length 2 | 1458 | mm |
| Length | 1724 | mm |
Specifications
| Weight | 1.13 kg |
| Container Type | Bag |
| Packaging length | 60 cm |
| Packaging width | 20 cm |
| Packaging height | 2 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.159 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
No longer available