Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Length 1 | 812 | mm |
| Length 2 | 442 | mm |
Specifications
| Weight | 0.285 kg |
| Container Type | Bag |
| Packaging length | 30 cm |
| Packaging width | 26 cm |
| Packaging height | 3 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.252 Kg |
| Customs Code | 870893 |
| Country of Origin | France |
No longer available