Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Length 1 | 1375 | mm |
| Length 2 | 1030 | mm |
Specifications
| Weight | 0.365 kg |
| Container Type | Bag |
| Packaging length | 40 cm |
| Packaging width | 25 cm |
| Packaging height | 5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.366 Kg |
| Customs Code | 870893 |
| Country of Origin | France |
No longer available