Dimensions and size
| Height | 294 | mm |
| Inner Diameter | 81 | mm |
| Outer Diameter | 119 | mm |
Specifications
| Filter type | Fine Filter |
| Outer Diameter 1 | 114 mm |
| Outer Diameter 2 | 119 mm |
| Packaging length | 145 cm |
| Packaging width | 145 cm |
| Packaging height | 365 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.099 Kg |
| Weight Volumetric | 0.248 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | Indonesia |
€35.84
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates