No longer deliverable by the manufacturer
Product has been replaced by:
08-176900-30
Specifications
| alternatively | |
| Cylinder Bore | 128 mm |
| Component Number | 3.5mm 005IF P GOE13 |
| Component Number | 3.5mm 008 MOL P KV1 |
| Component Number | 3.5mm 026 P GOE13 |
| Component Number | 6.5mm 231 CR P GOE13 |
| Standard Size | STD |
Shipping Details
| Weight | 0.239 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available