Specifications
| Cylinder Bore | 93 mm |
| Component Number | 2.0mm 001 P GOE13 |
| Component Number | 2.0mm 026 P GOE13 |
| Component Number | 4.0mm 231 P GOE13 |
| Standard Size | STD |
Shipping Details
| Weight | 0.075 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Turkey |
€8.53
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates