Specifications
| Cylinder Bore | 100 mm |
| Component Number | 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| Component Number | 1.75mm 005 P GOE13 |
| Component Number | 3.0mm 231 CR P KV1 |
| Standard Size | STD |
Shipping Details
| Weight | 0.068 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Germany |
€29.49
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates