Specifications
| Oversize | 0.5 mm |
| Cylinder Bore | 74.5 mm |
| Component Number | 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Component Number | 1.75mm 026 P GOE13 |
| Component Number | 3.0mm 712 CR ST |
Shipping Details
| Weight | 0.04 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Germany |
€11.32
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns