Specifications
| Cylinder Bore | 115 mm |
| Component Number | 2.385mm 001 CK P IKA |
| Component Number | 2.385mm 005 P GOE13 |
| Component Number | 4.747mm 231 CRP GO13 |
| Standard Size | STD |
Shipping Details
| Weight | 0.149 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Turkey |
€18.83
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates